KALICI EYELINER

Hatalı Kaş Uygulamalarının Düzeltilmesi

Kalıcı makyaj ile Eyeliner uygulamsı son derece kolay ve çarpıcı sonuçları olan bir uygulamadır. Her zaman kirpik diplerinde yoğunluk şeklinde yapılan ve kirpiklere hacim gözlere irilik kazandıran bir uygulamadır.

Kalıcı makyaj göz uygulaması yapıldığında gözler her zaman olduğundan çok daha iri, bakışlar da son derece çarpıcı olabilir.

Kalıcı Makyaj da bayanlar bazen sadece göz çevrelerini belirlemek için kalıcı makyaj eyeliner uygulamasını tercih edebiliyorlar. Sürme çekilmiş gibi bir görünümün sürekliliğini bu şekilde sağlayabiliyorlar.

Kalıcı Eyeliner Uygulaması

Eyeliner uygulamasında göz çevresi öncelikle dezenfekte edilerek, varsa makyaj kalıntıları ortadan kaldırılıyor. Daha sonra genellikle tercih edilen iki renkten, siyah ve kahve renginden birine karar verilerek işleme başlamak için hazırlık yapılıyor. Uygun olan iğne seçildikten sonra eyeliner uygulamasına başlanıyor. Uygulama yapılmadan önce eyeliner yapılacak bölgeyi acı hissetmemek için uyuşturuluyor. Karar verilen renk dikkatli bir şekilde göze ve çevresine zarar vermeden iğne yardımı ile uygulanıyor. Uygulama yaklaşık olarak 60 dakika kadar sürüyor. Uygulamadan sonra 1-2 saat boyunca eyeliner yapılan bölgeye su değdirmemeli ve güneşten uzak tutulmalıdır.

Bu uygulama ile sizde sürekli göz çevrenize makyaj yapmaktan kurtuluyorsunuz. Sabah kalktığınızda eyelinerınız hazır olmuş oluyor. Ayrıca eyeliner sürmek zordur. Herkes bu işi kusursuzca başaramaz. Bazen bir kerede tek bir hareketle bitirirsiniz ama bazen tutturamazsınız. Kalıcı makyaj eyeliner uygulaması sayesinde sizde bu sorundan uzun bir süre kurtulmuş olursunuz. Gözlerinize eyeliner uygulaması yaptırmak istiyorsanız artık beklemeyin ve bu işi hakkıyla yapan uzmanlardan yardım alın. Güzelliğinize güzellik katın.